Iskolánk

A Tudomány Nyelviskola, 1991 évi alapításával, Óbuda legrégebbi és legnépszerűbb nyelviskolája. Megbízható, kedves, következetes tanáraink gondoskodnak arról, hogy a legtöbbet kihozzák Önből akár nyelvtanulás, akár szakmai képzéseink terén!

TudomanyIskolánk a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által minősített és ajánlott nyelviskola, valamint a felnőttképzésről szóló (2001. évi CI.) törvény által szabályozott felnőttképzési tevékenységet folytató, akkreditált felnőttképzési intézmény.
Az EEG cégcsoport tagjaként, a Tudomány Nyelviskola fő tevékenységi köre vállalati és lakossági nyelvi képzésre, angol nyelvű kommunikációs tréningekre, magyar és nemzetközi nyelvvizsgáztatásra, nemzetközi nyelvtanárképzésre, angol nyelvű irodai, számítástechnikai és vezetőképzésekre, valamint külföldi nyelvtanfolyami tanácsadásra terjed ki.

Iskolánk felszereltségéhez hozzátartozik:

• 9 jól felszerelt, légkondicionált tanterem